Piknik na Nováku

V sobotu 29. srpna se v Příbrami v areálu Nového rybníku opět sejdou milovníci dobrého a kvalitního jídla, vína a dalších pochutin. Připraven bude 3. ročník food&beer festivalu Pikniku na Nováku.

Organizátoři a stánkaři, kterých bude více než v minulých letech, připraví bohatou nabídku ze všech světových kuchyní. "Z minulých ročníků máme zkušenosti a také si bereme ponaučení a proto chystáme několik menších vylepšení. Jedním ze zásadních bude širší nabídka hlavních jídel. Velkou změnou bude také placení na stáncích. Chechtáky vystřídají klasické koruny," přiblížila za organizační týma Bára Dražanová.

Kromě stánků s jídlem bude připravena také široká nabídka z vinného lístků. Několik minipivovarů z okolí Příbramska, chybět nebude kvalitní káva a něco sladkého na zub.

Stánky budou na Nováku umístěny podobně jako v minulém roce. Chybět nebudou Foodtracky nebo chillout zóna. K jídlu a pití bude hrát několik Dj's.
V areálu bude rozmístěn dostatek míst k sezení a také košů na odpadky, které v minulých letech byly dimenzovány nedostatečně.

V případě dotazů na místě se můžete obrátit na Infostánek. Celým dnem bude provázet známá moderátorka Romana Navarová a připraveno bude také několik překvapení a novinek, které budeme postupně zveřejňovat.

Akce začíná v 10.00 hod a končit bude ve 20 hod.
Vstupné na akci je 50,- Kč. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

V případě opatření souvisejících s šířením epidemie budeme včas informovat a možných omezeních. Na místě bude k dispozici dezinfekce a další ochranné prostředky.